Rodinné oslavy

Ak hľadáte miesto na usporiadanie rodinnej oslavy, posedenia, či stretnutia, Ranč na samote je riešením, ktoré ukončí vaše hľadanie. Blízko civilizácie, no predsa v atmosfére intimity. Množstvo kapacity na prespanie, no zároveň dostatok miesta na spoločne trávené chvíle. Široké spoločenské vyžitie a kopec voľnočasových aktivít pre všetky vekové kategórie.

Rodinné oslavy

Naše služby

Wellness priamo na ranči, bez časových obmedzení
Dostatočné množstvo parkovacích miest
Možnosti prípravy vlastných jedál
Kychyňa s umývačkou riadu

Stravovanie

Ak nepatríte k typom ľudí, ktorý radi vyvárajú, pečú a chystajú, dokážeme Vám zabezpečiť cateringové služby.

Spoločenské priestory

Či si chcete posedieť, porozprávať sa alebo máte chuť tancovať, k dispozícii sú Vám dostatočne veľké priestory.

Projektor

Možnosť využitia projektoru, cez ktorý si dokážete premietať rodinné fotografie, je príjemným spestrením rodinných osláv.

Kuchyňa

Na ranči je Vám k dispozícii plne zariadená kuchyňa aj s umývačkou riadu. Nechýba kotlík na guľáš a gril na drevené uhlie.
Reklama

Stavebné a tesárske práce

Ponúkame všetky druhy stavebných prác - okres Púchov a okolie.

0948 894 899

Ranč na samote - Beluša

Kontaktujte nás

Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: 0915 078 415
Created by IT Flexi s.r.o.
Vyskúšajte ubytovanie Beluša a podľahnite čaru Púchovskej doliny a stredného Považia. V lokalite objavíte útulné a priestranné chaty na prenájom, vďaka ktorým bude vaša dovolenka na Slovensku prežitá v pokoji, pohodlí a pohode. Nové zážitky a lákavé atrakcie sú od vás so stránkou Hauzi vzdialené len pár klikov ;)

Príjemná atmosféra, nadštandardné služby a romantická dovolenka na Slovensku. To všetko a ešte oveľa viac na Vás čaká v Chate Ranč na samote, ktorú Vám odporúča aj Mega ubytovanie na Slovensku priamo v kategórii chaty na Slovensku. Naša chata Vám poskytne kvalitné a komfortné ubytovanie, ktoré je zaradené medzi obľúbené ubytovacie zariadenia priamo na stránke obce ubytovanie Beluša. Načerpajte nové sily v Chate Ranč na samote, už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!

Betonové jímky Betónové žumpy Založenie stavby
Všetky práva vyhradené Copyright © 2017-2021 | Rancnasamote.sk. Vytvorila www.e-stranka.eu.